Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
28 postów 322 komentarze

Katastrofy z winy człowieka - historia pisana

ForensicTools - Smoleńsk : Katyń : Russia : Polska

Jarosław Kaczyński przechodzi do meriutum spraw - czyści szeregi swojej partii z brudu..

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Znany polityk PiS oskarża Kaczyńskiego: To dyktator" Wolałbym być wyrzuconym z PiS-u, niż odejść samemu, bo różnica między męczennikiem a zdrajcą jest duża –

 - mówi w rozmowie z Wprost24 europoseł PiS Tadeusz Cymański. Cymański dodaje, że autorytaryzm i brak samokrytyki gubi jego partię.

Prezes czyści z szumowin PiS?

Tadeusz Cymański w rozmowie z Wprost 24 powiedział, że Jarosław Kaczyński to "nieprzeciętny i wybitny polityk ale ta autokracja i dyktatura...?". Polityk dodał, że szanuje prezesa PiS i radzi mu żeby się otworzył. "Dzieląc się władzą, nie straciłby jej, a tylko pomnożyłby to, co już ma. Byłby przywódcą bardziej nowoczesnym. Zgadzam się z Jadwigą Staniszkis, która powiedziała, że prezes powinien odsunąć od siebie dwór, którym się otacza" - stwierdza Cymański w rozmowie z "Wprost".

Wypowiedział się także o Zycie Gilowskiej. "Zyta Gilowska jest skrajnym liberałem i to, że PiS powrócił do niej, a nie do ideałów solidarności, jest fatalne. Miłe były słowa Anny Fotygi i Macieja Łopińskiego z Gdańska, którzy dwa dni przed finałem wyborów mówili, iż trzeba wrócić do ideałów solidarnego państwa" - stwierdził. 

"Ale boję się, że dojdzie jeszcze do tego, że wszystko zgarnie Palikot. To się po prostu w głowie nie mieści" - mówił. "Mieliśmy ogromną kasę. Ale daliśmy ją bogatym i pogłębiliśmy rozwarstwienie społeczne. To jest tajemnica, o której się milczy. Bo albo popierasz PiS, albo milczysz. Ten brak krytycyzmu, to zapatrzenie i ten zachwyt nad dwoma latami naszych rządów, to przesada" - skrytykował partię. (źródło: Dziennik )

 

ForensicTools

-

 

KOMENTARZE

 • Raczej należałoby powiedzieć, że odchodzą z PiS ostatni
  ludzie co potrafią mieć własne zdanie i tego zdania bronić. Widać wyraźnie, że w PiS pozostają ludzie, którzy poza PiS miejsca swego w polityce nie znajdą (Kępa, Kurski) oraz tzw mierni ale wierni jak Błaszczak. Jarosław Kaczyński ma na tyle silny negatywny elektorat, że na wygranie liczyć nie może. Dalsze trwanie pod przywództwem Kaczyńskiego to pozycja PiS 2 a z czasem 3 w Polsce
 • Witam
  od dawna pisałem, że Cymański to błazen z "kawy na ławę"
  w jego rodzimym Malborku liczba członków PiS = 6 słownie sześciu
  pstryk i wszystko jasne
  niech spada już teraz, po co ma się męczyć i jęczeć pod butem dyktatora:-)
  i wiecie co? jak go wyleją z PiS, to będzie z miśkiem Kamińskim latał po tefałenach i obnosił swoje blizny, zapamiętajcie moje słowa
 • @Zawisza
  A jakie osiagnięcia ma Cymański?
 • @Krycha
  gorący orędownik ustawy antynikotynowej....
 • @Tadeusz Cymański w rozmowie z Wprost 24 powiedział, że Jarosław Kaczyński to "nieprzeciętny i wybitny polityk ale ta autokra...
  ...cja i dyktatura...?"

  Jestem zaskoczony pańską postawą wobec prezesa, który formalnie jest premierem Polski, Pańska uporczywość i antypatia do swojego pracodawcy?

  Panie Tadeusz Cymański widać po pańskim zachowaniu., że lubi spijać kawę i jeść darmowe kanapki, a praca jest ideałem innych?

  ForensicTools
 • Wszyscy :)
  Witam NOCĄ!
  STRASZNIE...
  Ta "analiza" plotkarska :)
  Powinna być pogłębiona.
  "[...] To się po prostu w głowie nie mieści.".
  Za PRL-u mówiliśmy:
  "[...] Nie mieści się bo głowa "mała" :)".
  -"Niesforne Dziecię Gutenberga".
 • @gallux
  Podzielam Pana zdanie. Chłopak poszedł do Brukseli i nauczył się wyciągać rękę po władzę. Po prostu JK powinien się z nim podzielić władzą. A niech porówna pan Cymański twardą rękę Tuska z rzekomą dyktaturą JK. Oj psuje ta Bruksela chłopaków!
 • @ForensicTools
  "Tadeusz Cymański w rozmowie z Wprost 24 powiedział, że Jarosław Kaczyński to "nieprzeciętny i wybitny polityk ale ta autokracja i dyktatura...?"."

  Podobnych opinii jest pełno, także w TOK-ach, FM-ach i innych TVN-ach. Tylko że żaden z występujących tam bolszewickich piesków w stylu Wołka, Lisa, Kuczyńskiego, Markowskiego ... nie potrafi wytłumaczyć, na czym ta "autokracja i dyktatura", przypisywana Jarosławowi Kaczyńskiemu, tak dokładniej polega!
  Niestety, Tadeusz Cymański, bardzo często występując w TVN-ie, jednak wielokrotnie nie potrafił - a teraz wygląda na to, że nie chciał, mimo że jest dość wygadany - zdecydowanie przeciwstawić się bzdurom i prymitywnym kłamstwom lub wprost oszczerstwom prezentowanym przez interlokutorów. Wtedy sądziłem, że to tylko świadoma polityka olewania szczekających piesków ...
  Jednak teraz, gdy trwa od pierwszych minut po wyborach kampania nienawiści ze strony wszystkich mediów i komercyjnych i państwowych, gdy trwa wspólna nagonka wszystkich politycznych formacji, nakierowana na rozbicie jedności w PIS-ie, to taka postawa Tadeusza Cymańskiego, jest nie na miejscu, jest co najmniej głupia.

  Pozdrawiam.
 • @Wiesław P
  Cymański już patrzy oczami Brukseli. Z rzeczywistością krajową nie ma to nic wspólnego
 • @Wiesław P Dokładnie oto, mi również, chodzi.
  "PiS powinien zradykalizować przekaz a do mediów wysyłać tylko brzytwy a nie tępe i giętkie scyzoryki."

  Próbowałem do nich dotrzeć z takim przekazem przed wyborami, ale się nie udało. Jeszcze parę miesięcy temu chwaliłem Hofmana za celne riposty, ale on też później lekko spasował. W medialnych polemikach trzeba mieć zawsze na podorędziu także pojedyncze fakty, które "dobijają" przeciwnika. A przecież bolszewickie mordy propagandowe z PO, takie jak Paweł Olszewski, Rafał Grupiński, Andrzej Halicki, Sławomir Nowak i wielu im podobnych, potrafi "zrobić z igły widły", kiedy to pojedyncze drobne zdarzenia, w ich opisach i ocenach urastają za każdym razem do rangi przełomowych ... - a ludzie nie znający prawdy posłusznie to łykają ...

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY