Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
28 postów 322 komentarze

Katastrofy z winy człowieka - historia pisana

ForensicTools - Smoleńsk : Katyń : Russia : Polska

Lis u Wojewódzkiego zdradza kulisy wywiadu z Kaczyńskim

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tomasz Lis był gościem Kuby Wojewódzkiego. Rozmowę zdominował jeden temat, a mianowicie ostatnie "starcie" publicysty z Jarosławem Kaczyńskim. Lis ujawnił, co chciał osiągnąć tym wywiadem i jak się do niego przygotowywał.

Lispowiedział w programie Wojewódzkiego, że nie zależało mu na tym, by zdominować Kaczyńskiego.

"Nigdy w życiu nie pracowałem tak długo nad wywiadem. Przygotowanie merytoryczne, to było nie więcej niż połową tej całej roboty. Druga połowa to było zastanawianie się jaki powinien być, brzydko mówiąc, mój mind set, czyli jakie powinienem mieć nastawienie emocjonalno-intelektualne przed tą rozmową. Co chcę osiągnąć, jak powinienem to osiągnąć i też jak będzie w czasie tej rozmowy. Gdzie się wytwarza jakaś dynamika, gdzie ludzie prezesa nie zgadzają się na propozycję, by debata była nagrywana bez publiczności - zdradził Lis

Kuba Wojewódzki zauważył, że rozmowa żyła, była swoistym wiecem, bo i Lis i Kaczyńskimieli swych klakierów. Publicysta zaprzeczył, że miał klakierów. - To była neutralna publiczność. W ogóle nie reagowała przez 20-30 minut. (źródło: Dziennik )

 

ForensicTools

KOMENTARZE

 • x
  No to sobie pożartowaliśmy, panie redaktorze!:)
 • Powiem jako Redakto Naczelny
  Lisa bym nie zatrudnił, nawet gdyby mi dopłacano. Nawet na gońca. Do gońca trzeba mieć zaufanie.
 • @Łażący Łazarz
  *
  Są jednak tacy, którym bolszewicie maniery sowieckiego politruka — jakimi znakomiocie wykazuje się tow. Lis — całkowicie odpowiadają.

  Dlatego tow. Lis wylądował w ponoć mającej służyć wszystkim w Polsce — bo jednak nie wszystkim Polakom — publicznej TVP.

  Jak widać podstawową misją tej publicznej TVP jest posłuszna służba rządzącemu w PRL-bis postsowieckiemu układowi oraz wynikająca z tego układu obowiązująca tę TVP wojna z polskim patriotyzmem i katolicyzmem...
  *
 • jeśli nigdy w życiu
  nie pracował tak długo nad wywiadem to znaczy że w tak bardzo młodym wieku zaczyna się już u niego otępiałość starcza albo nienawiść zalewa mu komórki mózgowe. podczas "wywiadu" lis był wyjątkowo nieudaczny, zachowywał się jak politruk PO a nie jak bezstronny dziennikarz. zeszmacił się maksymalnie, twierdze, że ten "wywiad" to początek jego końca.
 • @autor
  Pała z przygotowania merytorycznego.
  Przypomnę sytuację z "aniołkami" Kaczyńskiego.

  Lis jest marnym karierowiczem i niczym więcej

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY